Dark Mode

image

GAYRİMENKUL KİRALAMA

Gayrimenkul sahibinin gayrimenkulü belirli bir süre için kiracıya kiralaması işlemidir. Bu genellikle bir gayrimenkul danışmanı aracılığıyla yapılır.

1- Kiracıları Aramak: Bir emlak sahibi, gayrimenkulünü kiralamak istediğini bir danışmana bildirir. Bu danışman potansiyel kiracılar arasında arama yapar ve uygun kiracıları ev sahibiyle tanıştırır.
2- Kira Sözleşmesi: Kiracılar mülkü görmeye ve incelemeye davet edilir. Kiracı mülkü uygun görürse kira sözleşmesi düzenlenir. Sözleşme, kiralama süresini, kira tutarını, kiracının yükümlülüklerini ve gayrimenkul sahibinin haklarını belirlemektedir.
3- Kira ödemesi: Kiracı, kira sözleşmesini imzaladıktan sonra mülkü kiralamaya başlar ve öngörülen tarihte kirayı öder.
4- Fesih: Kira sözleşmesi belirlenen süre sonunda sona erer ve kiracı taşınmazdan çıkar.

Eyyüp Düşden

1990 yılında İstanbul’da doğdum. 

2008-2022 tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Astsubay olarak görev yaptım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun oldum.

Dünya çapında gayrimenkul sektöründe çığır açan RE/MAX İle 2022 yılında tanıştım ve etik değerleri ile çalışma sisteminin bana çok uygun olduğunu gördüm. Amacım bu sektörde başarılı olarak insanların hayatlarına dokunabilmek.

‘’EYYÜP DÜŞDEN''