Dark Mode

image

EVİNİ SATMAK İSTEYEN MÜLK SAHİBİNİN DANIŞMANA İHTİYAÇ DUYDUĞU ALANLAR

Fiyat Belirleme: Ev sahipleri, evlerinin doğru fiyatını belirlemekte zorlanabilirler. Evlerini çok yüksek fiyata satmaya çalışabilirler, bu da potansiyel alıcıları kaçırabilir veya evlerini piyasa fiyatının altında bir fiyata satabilirler, bu da değerlerinin altında bir fiyat alabilecekleri anlamına gelir.

Pazarlama: Evlerini doğru bir şekilde pazarlamak için yeterli bilgiye veya beceriye sahip olmayabilirler. Bu da evlerinin potansiyel alıcılara ulaşmasını zorlaştırabilir.

Ev Hazırlığı: Evlerini satışa hazırlamak, ev sahipleri için yorucu bir süreç olabilir. Evlerinin temizliği, düzenlenmesi ve düzenlenmesi gerekebilir. Ayrıca, evlerinin sorunlarını gidermek için zaman ve para harcamaları gerekebilir.

Pazar Koşulları: Pazar koşulları, ev sahiplerinin evlerini satmalarını zorlaştırabilir. Örneğin, yavaş bir pazarlama sezonunda evlerini satmaya çalışabilirler veya piyasa talebi az olduğunda fiyatlarını düşürmek zorunda kalabilirler.

Satış Süreci: Satış süreci, ev sahipleri için zaman alıcı ve stresli olabilir. Potansiyel alıcılarla görüşmeler yapmak, teklifleri değerlendirmek ve evlerinin satışı için tüm gerekli belgeleri hazırlamak gerekebilir.

 


 

Eyyüp Düşden

1990 yılında İstanbul’da doğdum. 

2008-2022 tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Astsubay olarak görev yaptım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun oldum.

Dünya çapında gayrimenkul sektöründe çığır açan RE/MAX İle 2022 yılında tanıştım ve etik değerleri ile çalışma sisteminin bana çok uygun olduğunu gördüm. Amacım bu sektörde başarılı olarak insanların hayatlarına dokunabilmek.

‘’EYYÜP DÜŞDEN''